Nadaljevanje pouka za učence 4. do 8. razreda

Spoštovani starši, učenci! Vlada republike Slovenije je z Odlokom, z dne 29.5.2020, določila, da se: za učence 4. in 5. razreda izvaja pouk v prostorih šole, od 1.6.2020 dalje, za učence 6., 7. in 8. razreda izvaja pouk v prostorih šole, od 3.6.2020 dalje. Izvajanje...
Več ...

KARANTENA JE TUDI ZA KAJ DOBRA

Karantena je drugačno življenje. Takšno je moje mnenje. Pri nas je cela družina doma, zato meni kar srce igra. Odlično je, da lahko zjutraj spim, potem pa popoldne še kaj naredim. Namesto nakupovanja se raje lotimo branja in igranja. Kosilo je slastno in fino, ker ga...
Več ...

POGREŠAM ŠOLO – KDO BI SI MISLIL! (rap)

Pogrešam šolo – kdu bi si mislu, počutm se, ku da nekdu bi mi možgane vn stisnu, držim se kislu, resnu in cel dan že nism pisnu, ker skus delam za šolo ku nikul prej, nikul za šolo nism delal tu,k ku zdej. Učitli dajejo zmer več te naloge, sploh nimam časa it ven...
Več ...

Obvestilo – IZVAJANJE POUKA NA ŠOLI

Spoštovani starši, učenci! Vlada republike Slovenije je dne 29.4.2020 sprejela Okvirni načrt sproščanja omejitvenih ukrepov, s katerim od 18.5.2020 postopno odpravlja omejitve na področju šolstva. V skladu z Odlokom vlade, z dne 13.5.2020, sporočamo, da se...
Več ...

Obvestilo šolske knjižnice za starše

Spoštovani starši, knjižnica je od ponedeljka, 18. maja 2020, spet odprta, vendar z omejitvami in zaščitnimi ukrepi.  Vstop v knjižnico imajo samo zaposleni na šoli in učenci 9. razreda, medtem ko si učenci 1. triletja lahko izposodijo samo predhodno naročeno gradivo,...
Več ...

TEDEN RDEČEGA KRIŽA – »Pomagati, ne da bi vprašali, komu«,

»Pomagati, ne da bi vprašali, komu«, je bilo vodilo Henryja Dunana, ustanovitelja Rdečega križa, ki se je rodil 8. maja pred skoraj 200 leti. 8. maj je razglašen za svetovni dan RK, pri nas oznanja začetek vsakoletnega tedna RK. Letošnji teden RK ostaja, čeprav ga je...
Več ...

Nadaljevanje pouka za učence 4. do 8. razreda

Spoštovani starši, učenci! Vlada republike Slovenije je z Odlokom, z dne 29.5.2020, določila, da se: za učence 4. in 5. razreda izvaja pouk v prostorih šole, od 1.6.2020 dalje, za učence 6., 7. in 8. razreda izvaja pouk v prostorih šole, od 3.6.2020 dalje. Izvajanje...

KARANTENA JE TUDI ZA KAJ DOBRA

Karantena je drugačno življenje. Takšno je moje mnenje. Pri nas je cela družina doma, zato meni kar srce igra. Odlično je, da lahko zjutraj spim, potem pa popoldne še kaj naredim. Namesto nakupovanja se raje lotimo branja in igranja. Kosilo je slastno in fino, ker ga...

Obvestilo – IZVAJANJE POUKA NA ŠOLI

Spoštovani starši, učenci! Vlada republike Slovenije je dne 29.4.2020 sprejela Okvirni načrt sproščanja omejitvenih ukrepov, s katerim od 18.5.2020 postopno odpravlja omejitve na področju šolstva. V skladu z Odlokom vlade, z dne 13.5.2020, sporočamo, da se...

Obvestilo šolske knjižnice za starše

Spoštovani starši, knjižnica je od ponedeljka, 18. maja 2020, spet odprta, vendar z omejitvami in zaščitnimi ukrepi.  Vstop v knjižnico imajo samo zaposleni na šoli in učenci 9. razreda, medtem ko si učenci 1. triletja lahko izposodijo samo predhodno naročeno gradivo,...

Drama od doma za najmlajše

Najmlajšim generacijam ljubiteljev gledališča bodo med 11. in 15. majem na uradnem YouTube profilu SNG Drama Ljubljana ponudili neprekinjeno možnost ogleda dveh uprizoritev za otroke: Peter Klepec ali Kako postaneš pravi junak Eve Kraševec in Maje sever v režiji Maje...

Dan Zemlje

Učenci razredov 6. do 9. so 22. aprila 2020 imeli naravoslovni dan dejavnosti in tako obeležili 50. obletnico dneva Zemlje. Ogledali so si film z naslovom Žejni planet, ki jih je spodbudil k razmišljanju in ustvarjanju. Na temo dneva Zemlje ali na temo filma – voda,...

Tehniški dan za učence 6. – 9. razreda

Danes, 5. 4. 2020, imajo učenci OŠ Otočec od 6. - 9. razreda TEHNIŠKI DAN. Preizkusili se bodo v izdelavi padala iz odpadnega materiala, nato pa se bodo dejavnosti razdelile po razredih. Učenci 6. in 7. razreda bodo izrezbarili padalca - sovico iz mehkega lesa; učenci...

PIŠEMO, RIŠEMO, USTVARJAMO …

PIŠEMO, RIŠEMO, USTVARJAMO … Dragi učenci, vabim vas, da vsaj za en dan postanete avtorji svojih del. Vem, da jih je med vami veliko takih, ki zelo radi ustvarjate: ali pišete pesmice, zgodbe, pravljice, pa tudi cele romane, uganke, rebuse, križanke, rišete, karkoli …...

Likovna umetnost na daljavo

Likovna umetnost nemoteno poteka tudi v domačih učilnicah in okolici doma. Šestošolci se sproščajo ob oblikovanju in meditativnem risanju mandal, razmišljajo o sebi in se poskušajo upodobiti s svojimi značilnimi atributi. Vnaprej pa že načrtujejo svoje kartonske...

Stran 1 od 5712345...102030...Zadnja »
Print this pageEmail this to someone
(Skupno 1,011 obiskov, današnjih obiskov 1)