Najuspešnejši učenci šole na županovem sprejemu

V ponedeljek, 17. junija 2019, je Gregor Macedoni, župan Mestne občine Novo mesto, sprejel najuspešnejše učence. Iz naše šole so se sprejema udeležili: Najboljša športnica OŠ Otočec v šolskem letu 2018/19 je MARUŠA PAVKOVIČ. Najboljši športnik OŠ Otočec v šolskem letu...
Več ...

Priprave na novo šolsko leto

V šolskem letu 2019/2020  bo imelo Cankarjevo tekmovanje naslov JAZ, TI, MI VSI  Le pogumno, le za mano ... (Anja Štefan) Državna komisija je za tekmovanje v šolskem letu 2019/2020 izbrala naslednja književna besedila: 1. razred: Leopold Suhodolčan: Piko Dinozaver 2....
Več ...

Učenci na malem likovnem taboru

V sredo, 12. junija 2019, so se učenci udeležili Malega likovnega tabora. Spremljala jih je mentorica Andreja Novak Gabrič.
Več ...

Po poteh zmaja Direndaja – zaključna ekskurzija 1. in 2. razreda

V petek, 7. 6. 2019, so se učenci 1. in 2. razredov podali v Ljubljano po poteh zmaja Direndaja. V dveh skupinah so se preko Zmajskega mostu sprehodili do pristana, kjer je že čakala ladjica ter kapitan, ki je otroke popeljal na plovbo po reki Ljubljanici. Spoznali so...
Več ...

Odbojka na mivki za deklice

Na občinskem prvenstvu v odbojki na mivki za šolsko leto 2019/20 so naša dekleta po eni zmagi in enem porazu osvojila 5.–8. mesto. Ostali rezultati so priloženi...
Več ...

Tehniški dan v 5. razredih

V sredo, 5. 6. 2019, so imeli učenci 5. a in 5. b razreda tehniški dan. Odpravili so se v Dolenjski muzej. Ogledali so si arheološko zbirko. Obnovili so znanje o preteklosti od prazgodovine naprej. Izdelovali so nakit iz fimo mase, ki so ga nekoč izdelovali iz stekla....
Več ...

Priprave na novo šolsko leto

V šolskem letu 2019/2020  bo imelo Cankarjevo tekmovanje naslov JAZ, TI, MI VSI  Le pogumno, le za mano ... (Anja Štefan) Državna komisija je za tekmovanje v šolskem letu 2019/2020 izbrala naslednja književna besedila: 1. razred: Leopold Suhodolčan: Piko Dinozaver 2....

Finale državnega prvenstva v atletiki

V sredo, 5. 6. 2019, je v Žalcu potekal finale državnega prvenstva v atletiki. Od naših učencev se je na državno prvenstvo uvrstil le Marcel Kocjančič, ki je v teku na 60 m za mlajše dečke z novim šolskim rekordom 8,20 sekunde osvojil 15. mesto. Čestitamo. Ostale...

Tehniški dan v 5. razredih

V sredo, 5. 6. 2019, so imeli učenci 5. a in 5. b razreda tehniški dan. Odpravili so se v Dolenjski muzej. Ogledali so si arheološko zbirko. Obnovili so znanje o preteklosti od prazgodovine naprej. Izdelovali so nakit iz fimo mase, ki so ga nekoč izdelovali iz stekla....

Rezultati področnega prvenstva v atletiki

Na področnem prvenstvu v atletiki, ki je bilo v torek, 22. 5. 2019, na stadionu Portovald, se je od naših učencev najbolj izkazal Marcel Kocjančič, ki je v teku na 60 m za mlajše dečke osvojil tretje mesto, pri tem pa tudi dosegel nov šolski rekord. Čestitamo! Ostale...

Športni dan: atletika

V četrtek, 16. 5. 2015, smo na stadionu Portovald v Novem mestu izpeljali atletski športni dan. Vsi učenci so se pomerili v teku na 60 in 600 m ter v eni tehnični disciplini. Po zaključenem tekmovanju so najboljši trije v vsaki kategoriji prejeli tudi medalje....

Stran 1 od 5012345...102030...Zadnja »
Print this pageEmail this to someone
(Skupno 285 obiskov, današnjih obiskov 1)