5. b – najboljši eko razred

Skozi celo šolsko leto so učenci v točkovanju za NAJBOLJŠI EKO RAZRED tekmovali v petih dejavnostih. To so bile: dve zbiralni akciji odpadnega papirja, zbiralna akcija starih koledarjev, eko bralna značka ter priprava plakata ob obeležitvi različnih dnevov dejavnosti....
Več ...

Nagradni izlet OPZ in MPZ

V četrtek, 20. 6. 2019, so se pevci otroškega in mladinskega pevskega zbora odpeljali na nagradni izlet v Ljubljano. Ogledali so si našo največjo kulturno ustanovo Cankarjev dom in največji instrument, orgle. Izvedeli so veliko novega in zanimivega, zato jim bo izlet...
Več ...

Zaključna prireditev pred počitnicami

V ponedeljek, 24. junija 2019, so učenci s kulturnim programom obeležili Dan državnosti. Na dogodku so se predstavili učenci, ki so na tekmovanjih v znanju dosegli državno priznanje, podelili smo priznanja Naj - eko razred ter zaploskali najuspešnejšim športnicam in...
Več ...

Roditeljski sestanek malo drugače

V torek, 18. 6. 2019, so ob 16. uri na OŠ Otočec učenci 4. b izvedli roditeljski sestanek. Staršem so se predstavili z glasbo, petjem in predstavitvijo šolskega leta. Predstavili so krožke, ki so jih obiskovali, neobvezne izbirne predmete in predmete, ki so ki so jim...
Več ...

Začutimo naravo z vsemi čutili

V sredo, 19. 6. 2019, so imeli učenci 1. razreda naravoslovni dan z naslovom Začutimo naravo z vsemi čutili. Učenci so na trinajstih postajah reševali naloge in se pri tem zelo zabavali. Nekaj utrinkov je zajetih na spodnjih fotografijah. [gallery...
Več ...

Najuspešnejši učenci šole na županovem sprejemu

V ponedeljek, 17. junija 2019, je Gregor Macedoni, župan Mestne občine Novo mesto, sprejel najuspešnejše učence. Iz naše šole so se sprejema udeležili: Najboljša športnica OŠ Otočec v šolskem letu 2018/19 je MARUŠA PAVKOVIČ. Najboljši športnik OŠ Otočec v šolskem letu...
Več ...

Nagradni izlet OPZ in MPZ

V četrtek, 20. 6. 2019, so se pevci otroškega in mladinskega pevskega zbora odpeljali na nagradni izlet v Ljubljano. Ogledali so si našo največjo kulturno ustanovo Cankarjev dom in največji instrument, orgle. Izvedeli so veliko novega in zanimivega, zato jim bo izlet...

Roditeljski sestanek malo drugače

V torek, 18. 6. 2019, so ob 16. uri na OŠ Otočec učenci 4. b izvedli roditeljski sestanek. Staršem so se predstavili z glasbo, petjem in predstavitvijo šolskega leta. Predstavili so krožke, ki so jih obiskovali, neobvezne izbirne predmete in predmete, ki so ki so jim...

Priprave na novo šolsko leto

V šolskem letu 2019/2020  bo imelo Cankarjevo tekmovanje naslov JAZ, TI, MI VSI  Le pogumno, le za mano ... (Anja Štefan) Državna komisija je za tekmovanje v šolskem letu 2019/2020 izbrala naslednja književna besedila: 1. razred: Leopold Suhodolčan: Piko Dinozaver 2....

Finale državnega prvenstva v atletiki

V sredo, 5. 6. 2019, je v Žalcu potekal finale državnega prvenstva v atletiki. Od naših učencev se je na državno prvenstvo uvrstil le Marcel Kocjančič, ki je v teku na 60 m za mlajše dečke z novim šolskim rekordom 8,20 sekunde osvojil 15. mesto. Čestitamo. Ostale...

Tehniški dan v 5. razredih

V sredo, 5. 6. 2019, so imeli učenci 5. a in 5. b razreda tehniški dan. Odpravili so se v Dolenjski muzej. Ogledali so si arheološko zbirko. Obnovili so znanje o preteklosti od prazgodovine naprej. Izdelovali so nakit iz fimo mase, ki so ga nekoč izdelovali iz stekla....

Rezultati področnega prvenstva v atletiki

Na področnem prvenstvu v atletiki, ki je bilo v torek, 22. 5. 2019, na stadionu Portovald, se je od naših učencev najbolj izkazal Marcel Kocjančič, ki je v teku na 60 m za mlajše dečke osvojil tretje mesto, pri tem pa tudi dosegel nov šolski rekord. Čestitamo! Ostale...

Stran 1 od 5012345...102030...Zadnja »
Print this pageEmail this to someone
(Skupno 375 obiskov, današnjih obiskov 1)