Ob koncu pouka v šolskem letu

Drage učenke in učenci OŠ Otočec! Ob zaključku pouka v šolskem letu 2017/2018 vsem učencem čestitam za dosežen uspeh. Ob Dnevu državnosti so učenci pod vodstvom učiteljev pripravili kulturni program. Ravnateljica je predstavila pomembnejše dosežke v šolskem letu...
Več ...

Gledališka predstava za prijateljski razred 6. b

3. a razred je v sredo, 20. 6. 2018, povabil svoj prijateljski razred, 6. b, na zadnje druženje v tem šolskem letu. Zaigrali so jim dve gledališki predstavi z naslovom Lakota je najboljši kuhar in Delo naj živi. Tako so se zahvalili svojim prijateljem za prijetno...
Več ...

Sprejem pri županu

V ponedeljek, 18. junija 2018, je župan Mestne občine Novo mesto mag. Gregor Macedoni, povabil na sprejem najboljše učenke in učence, športnice in športnike osnovnih šol v Novem mestu. Najuspešnejši učenci naše šole so: KIM KASTELIC, športnica šole BEN KOGOVŠEK,...
Več ...

Naj EKO razred na supanju v Kostanjevici

Učenci 4. b razreda so se v sredo, 13.6.2018, odpravili na zasluženo nagrado za osvojeno 1. mesto v tekmovanju za NAJ EKO razred. Spremljali sva jih učiteljici Maja Nose Antončič in Erika Švirt. Pot jih je vodila na Kostanjevico na Krki, kjer so supali. Kar nekaj jih...
Več ...

Mednarodna izmenjava v Langenhagnu

Od 3. do 10. junija 2018 poteka prva mednarodna izmenjava naših učencev z nemškimi vrstniki Robert Koch Realschule v Langenhagnu. Preberite prispevek v nemškem lokalnem časopisu. Prispevek v lokalnem časopisu Nedelja, 3.6.2018 Po celodnevni vožnji so učenci, ki se...
Več ...

Ob koncu pouka v šolskem letu

Drage učenke in učenci OŠ Otočec! Ob zaključku pouka v šolskem letu 2017/2018 vsem učencem čestitam za dosežen uspeh. Ob Dnevu državnosti so učenci pod vodstvom učiteljev pripravili kulturni program. Ravnateljica je predstavila pomembnejše dosežke v šolskem letu...

Gledališka predstava za prijateljski razred 6. b

3. a razred je v sredo, 20. 6. 2018, povabil svoj prijateljski razred, 6. b, na zadnje druženje v tem šolskem letu. Zaigrali so jim dve gledališki predstavi z naslovom Lakota je najboljši kuhar in Delo naj živi. Tako so se zahvalili svojim prijateljem za prijetno...

Sprejem pri županu

V ponedeljek, 18. junija 2018, je župan Mestne občine Novo mesto mag. Gregor Macedoni, povabil na sprejem najboljše učenke in učence, športnice in športnike osnovnih šol v Novem mestu. Najuspešnejši učenci naše šole so: KIM KASTELIC, športnica šole BEN KOGOVŠEK,...

Mednarodna izmenjava v Langenhagnu

Od 3. do 10. junija 2018 poteka prva mednarodna izmenjava naših učencev z nemškimi vrstniki Robert Koch Realschule v Langenhagnu. Preberite prispevek v nemškem lokalnem časopisu. Prispevek v lokalnem časopisu Nedelja, 3.6.2018 Po celodnevni vožnji so učenci, ki se...

ORIENTACIJSKI TEK

V ponedeljek, 11. 6. 2018, so imeli učenci 8. in 9. razreda športni dan. Učenci so tekmovali v orientacijskem teku, v katerem so morali ob poznavanju orientacije prikazati tudi znanja iz prve pomoči, naravoslovja, zgodovine in geografije. [ddownload id="10973"...

Učenci na 19. malem likovnem taboru

V torek, 12. junija 2018, so učenci (Martin Selak, 4.a, Klemen Strgar, 5.b, Gašper Strgar, 6.a, Jakob Selak, 7.a) sodelovali na 19. malem likovnem taboru likovnih ustvarjalcev osnovnih šol Dolenjske, Bele krajine in Posavja. Učence je spremljala učiteljica Andreja...

Športno druženje prijateljskih razredov 2. a in 5. b

2. a in 5. b sta se tokrat družila pri uri športa. Učenci so se takoj postavili v pare, ki so jih poznali že z uvodne ure prijateljskega druženja. Za začetek so se ogreli z lahkotnim tekom okoli šole. Starejši so varovali mlajše in jih spodbujali. Nato je učiteljica...

Kulturni dan 1. in 2. razredov: Grad Sevnica

V sredo, 6. 6. 2018 so se učenci 1. in 2. razredov odpravili na grad Sevnica. Spoznali so življenje na gradu, barona Muscona in njegovo spremstvo ter se preizkusili v grajskih igrah. Ogledali so si tudi lutkovno zbirko in spoznali različne vrste lutk. Učence je po...

Odbojka na mivki

Naše odbojkarice nadaljujejo niz nepremagljivosti. Tudi na področnem prvenstvu v odbojki na mivki za šolsko leto 2018/2019, so zanesljivo, brez izgubljenega seta, osvojile naslov področnih prvakinj. S tem so se uvrstile na polfinale državnega prvenstva, ki bo v...

Srečanje prijateljskih razredov

V ponedeljek so se 5. šolsko uro v telovadnici šole zbrali kar trije prijateljski razredi in sicer 1. a, 4. b in 9. a razred. Sodelovanje med razredi je bilo igrivo, veselo, pa tudi glasno. Najprej so se vsi učenci dobro ogreli, nato pa so se pomerili v štafetnih...

Stran 1 od 4112345...102030...Zadnja »
Print this pageEmail this to someone