Predstavniki sveta staršev 2018/2019

Svet staršev skrbi za organizirano uresničevanje interesov staršev v šoli. Naloge sveta staršev opredeljuje 66. člen ZOFVI.

Predsednik Sveta staršev OŠ Otočec: URŠKA ŠTUKELJ

1.a ALEŠ VRŠIČ 5.a IZTOK JANC
1.b DANILO MARINČ 5. b MIHAEL ŠKRGET
2.a JURE AVSEC 6. a MIHELCA ŽURA ČREŠNAR
2.b MATEJ KŠELA 6. b INES ANTONČIČ
3.a DENI GUCULOVIĆ 7. a MATEJA KOCJANČIČ
3.b POLONCA TEROPŠIČ 7. b URŠKA ŠTUKELJ
4.a RAMONA KORENT 8. a MARTIN HOČEVAR
4.b MAJA EJUP 9. a MARIJA KRNC KOGOVŠEK
Zapisniki

Upravni odbor šolskega sklada sestavljajo:

  • predstavniki staršev: Mihael Škrget, Simona Kastelic in Matej Kšela in
  • predstavniki šole: Bernarda Vrtačič Turk, Melita Bevc Novak, Marija Sedmak in Matej Šiško.

Predsednica upravnega odbora šolskega sklada: Simona Kastelic
Namestnik predsednika upravnega odbora: Melita Bevc Novak
Upravni odbor ima mandat štiri leta od 21. 10. 2015 do 20. 10. 2019.

Poročila 2011 – 2015 Poročilo 2017/2018

SKUPNE POPOLDANSKE GOVORILNE URE potekajo ob torkih med 15. in 17. uro:

  • torek, 9. 10.2018
  • torek, 6.11.2018
  • torek, 4.12.2018
  • torek, 8.1.2019
  • torek, 12.3.2019
  • torek, 9.4.2019
  • torek, 7.5.2019

INDIVIDUALNE GOVORILNE URE UČITELJEV potekajo v dopoldanskem času in sicer v istem tednu kot skupne govorilne ure. Razpored

1.Roditeljski sestanek: 11. september 2018
Predstavitev Letnega delovnega načrta 2018/2019, novosti, šolska prehrana, interni dokumenti, statusi učencev, predstavniki v svetu staršev.
1. razred ob 17. 30 uri v matični učilnici
2. do 4. razred Ob 17. uri v jedilnici
5. do 9. razred ob 16. uri v jedilnici

 

2.Roditeljski sestanek: 9. oktober 2018 ob 16. uri
Predstavitev programa šole v naravi za 5. razred
5. razred ob 16. ur v jedilnici

 

3.Roditeljski sestanek: 5. februar 2019
Analiza učne in vzgojne uspešnosti v 1. ocenjevalnem obdobju.
1. do 4. razred ob 17. uri v matični učilnici
5. do 9. razred ob 16. uri v matični učilnici

 

4.Roditeljski sestanek: junij 2019
Analiza učne in vzgojne uspešnosti v 2. ocenjevalne obdobju, zadovoljstvo staršev z izvedbo programa, predlogi, novosti in predlogi staršev za naslednje šolsko leto (obogatitveni program, …).

Oddelek Razrednik Termin (datum in ura) Prostor
1.a KARMEN CIMERMANČIČ 17.6.2019 ob 16. uri 1.a
1.b IRENA GORENC PERNEK 12.6.2019ob 16. uri 1.b
2.a BERNARDA VRTAČIČ TURK 19.6.2019 ob 17. uri 2.a
2.b NEŽA VERBIČ 19.6.2019 ob 16. uri 2.b
3.a ANDREJA STRGAR 18.6.2019 ob 16. uri 3.a
3.b MELITA TURK 20.6.2019 ob 16. uri 3.b
4.a LJUDMILA BLAŽIČ 18.6.2019 ob 16. uri 4.a
4.b MOJCA MIKLIČ 18.6.2019 ob 16. uri 4.b
5.a DUŠAN PROSINEČKI 18.6.2019 ob 16. uri 5.a
5.b ERIKA ŠVIRT 17.6.2019 ob 16. uri 5.b
6.a MATEJ ŠIŠKO 11.6.2019 ob 16. uri KEMIJA
6.b BARBARA PAVLOVIČ PLEVANČ 11.6.2019 ob 15.30 TEHNIKA
7.a VITOSLAV GABRIČ 10.6.2019 ob 16. uri 5.a
7.b MAJA NOSE ANTONČIČ 11.6.2019 ob 16. uri KNJIŽNICA
8.a PETER JENIČ 20. ali 21.6.2019 ob 16. uri MAT/ Športni park Pluska

 

Print this pageEmail this to someone
(Skupno 183 obiskov, današnjih obiskov 1)