V četrtek, 21. 1. 2016, smo učenci 2. a in 2. b razreda preživeli lep zimski športni dan. V čudovito sončnem in mrzlem dnevu smo uživali na drsališču in na pohodu. Učitelj drsanja nas je popeljal skozi abecedo drsanja in na koncu smo bili že prav spretni drsalci. Da pa na drsališču ni bila prevelika gneča, smo najprej ena in nato še druga skupina odšli na pohod ob novomeški lepotici Krki. Pot nas je pripeljala do gostišča Loka, kjer so nas prijazno sprejeli in zelo lepo pogostili. Dišeč čaj in omamno dobri rogljički so nas lepo ogreli in napolnili naše želodčke. Najlepša hvala Vidmarjevim, ki so poskrbeli, da smo vse te dobrote dobili brezplačno. Z veseljem še pridemo! Tudi z očki in mamicami!

Današnji zimski športni dan nam bo še dolgo ostal v lepem spominu!

Zapisali učenci 2. b z učiteljico Ireno

Related Images:

(Skupno 142 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost