Učenci 2. b razreda  so sodelovali pri natečaju “Igrivo učenje za zdravo življenje”. Natečaj je potekal od januarja do konca aprila 2018. V okviru natečaja so morali opraviti pet nalog, in sicer s področja športa in gibanja, kvalitetnega preživljanja prostega časa, osebne higiene, zdrave prehrane in medsebojnih  odnosov. Opravljene naloge je bilo potrebno opisati, poslikati in objaviti na spletni strani. Izmed več kot osemdesetimi zavodi so bili naši učenci med 12 najboljšimi, zato so bili nagrajeni z gledališko predstavo Zdravko Lidl  ̶  Ustvarjamo boljši svet.  Zdravko Lidl, ambasador zdravega načina življenja, je učence obiskal v petek, 18. 5. 2018. Na interaktivno otroško predstavo so zmagovalci povabili še vse ostale učence 1. triletja. Vsi gledalci so med predstavo uživali in aktivno sodelovali. Zmagovalni razred pa je prejel zlato priznanje in praktične nagrade.

Zapisala mag. Mojca Miklič

Related Images:

(Skupno 236 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost