Na OŠ Otočec je bilo v ponedeljek 20.10.2014 vse v znamenju zbiralne akcije starega papirja. Sodelovali smo vsi: učenci, učitelji, delavci šole, starši, dedki, babice,.. Vsak po svojih močeh smo prispevali svoj kupček ali pa velik kup starega papirja. Zbrali smo kar 14 932 kg odpadnega papirja.

Vsem, ki ste sodelovali pri tej akciji, se zahvaljujemo! Največja pohvala in zahvala pa gre učencem 9.B razreda, ki so zbrali kar 2663 kg papirja in zmagali. Na drugo mesto se je uvrstil 1.B razred z 1862 kg zbranega papirja, tretji pa je bil 9.A razred, ki je zbral 1103 kg papirja.

Ne pozabite: spomladi nas čaka še ena taka akcija, zato le pridno zlagajte papir na kupček, da bo na koncu kup še večji kot je bil sedaj.

Zapisala članica tima Zdrave šole: Irena Gorenc Pernek

Related Images:

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost