Spoštovani!

Z veseljem vam posredujem novico, da se bomo decembra letos začeli spominjati dolge zgodovine šolstva na Otočcu. Natančneje, 11. decembra 1865, je bila zgrajena šolska stavba na Otočcu, njen prvi učitelj pa je bil Jožef Turk.

Od takrat pa do danes se je zgodilo marsikaj, kar bodo raziskali naši učenci in učitelji. Pripravili bomo zbornik o razvoju šole in spominih na šolanje ter še marsikaj zanimivega, o čemer vas bomo obveščali tudi na naši spletni strani. Dogodek bomo zaključili naslednje leto v mesecu oktobru, ko bomo obeležili 30. obletnico šolske stavbe na današnji lokaciji.

Če ste obiskovali našo šolo kot učenec in bi radi delili spomine iz šolskih klopi z nami, vas vabimo, da nam to sporočite.

Lepo pozdravljeni!

Mateja Rožman, ravnateljica

Če ste pripravljeni prispevati prostovoljni prispevek v ta namen, vas vabimo, da ga nakažete na TRR št.: 01285-6030672640, sklic 291-82, odprt pri UJP, s pripisom »ZBORNIK«.

Related Images:

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost