Spomladanska zbiralna akcija starega papirja je potekala od 13. do 17. maja 2019. Zbrali smo 15 560 kg odpadnega papirja. PONOSNI SMO, DA NAM Z VSAKO ZBIRALNO AKCIJO USPE NAREDILI NEKAJ DOBREGA ZA OKOLJE. Zahvaljujemo se  za trud in sodelovanje vsem učencem, staršem in delavcem šole.

Pri točkovanju za naj eko razred se šteje teža zbranega papirja na učenca.

Najboljši trije razredi so bili:

3. mesto je dosegel 5. a razred, zbral je 1405 kg papirja, kar je 82,6 kg/učenca.

2. mesto je dosegel 3. b razred, zbral je 1359 kg papirja, kar je 84,9 kg/učenca.

1.mesto pa je zasluženo dosegel 9. a razred, ki je zbral kar 2095 kg papirja oz. 123,3 kg/učenca.

Čestitamo!

Ostale rezultate si lahko ogledate tukaj in v eko kotičku.

Zahvaljujemo se tudi hišniku in ekipi učencev, ki je pomagala pri tehtanju. Hvala pa tudi vsem tistim razrednikom, ki ste svoje učence spodbujali in podpirali pri akciji ter tudi sami prispevali kakšen kilogram na njihovi tehtnici.

 

Bernarda Vrtačič Turk, vodja zbiralnih akcij

 

Related Images:

(Skupno 203 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost