Šolskega tekmovanja, ki je potekalo 19. oktobra, se je udeležilo pet učencev iz 8. razreda. Naloge na šolski ravni so bile vsebinsko vezane na temo ‘The World of Slovene Literature’, za državno raven pa je bila izbrana tema ‘The World of Literature in English’. Tekmovanje sicer ni bilo vezano na določeno knjigo ali učbeniško gradivo, pač pa je pokrivalo izbrana področja, s poudarkom na kreativnem pisanju in uporabi lastnih idej in domišljije. Bronasto priznanje sta osvojili učenki Ula Jelen in Ana Žagar. Ula Jelen, ki je na šolskem tekmovanju dosegla 91 % uspeh, se je uvrstila na državno tekmovanje, ki je potekalo 23. novembra na OŠ Toneta Pavčka v Mirni Peči, vendar ji je za osvojitev priznanja zmanjkalo točk. Pa naslednje leto, Ula!

Mentorica: Hermina Videnič

Related Images:

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost