V četrtek, 8. oktobra 2015, sta se prijateljska razreda 1. b in 4. b pomerila v štafetnih igrah. Ura športa je bila dinamična, zanimiva in seveda tekmovalnega značaja. Učenci so se najprej dobro ogreli z različnimi igrami in vajami za razgibavanje, nato so sledile štafetne igre, pri katerih so morali prav vsi pokazati veliko spretnosti in hitrosti. Učenci so bili odlični. Starejši so z mlajšimi zelo dobro sodelovali, jih spodbujali in se veselili njihovega uspeha. Mlajši pa so uživali v njihovi družbi in se še nekoliko bolj povezali z njimi. Na koncu so bili vsi zelo zadovoljni in nadaljevali pouk nasmejani in prijetno utrujeni.

 

Bernarda Vrtačič Turk in Anica Krušec, razredničarki

ter Peter Šinkovec, učitelj športa

Related Images:

(Skupno 655 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost