V ponedeljek, 6. 2. 2017, sta nas na šoli obiskali novinarki prvega programa Radia Slovenija. Skupaj z njima so učenci izbirnega predmeta Radio ter nekateri učenci šolskega otroškega parlamenta posneli anketi med mlajšimi in starejšimi učenci, intervju z nekdanjo učenko OŠ Otočec z mnogimi talenti Simono Potočar ter pogovor z gospo Damjano Kolenc iz Kariernega središča Novo mesto. Rdeča nit naših pogovorov je bila razmišljanje o nadaljnjem izobraževanju in poklicih. Učenci so na radijskih delavnicah spoznali delo radijskega novinarja tako pred kot za mikrofonom in se tudi sami preizkusili v tej vlogi.

Naše posnetke boste lahko poslušali v soboto, 11. 2. 2017, ob 9.05 v oddaji  Hudo na 1. programu Radija Slovenija.

Špela Udovič

Related Images:

(Skupno 250 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost