V petek, 26. 9. 2014 smo se ob 16.00 dobili pri naši šoli in se odpravili proti Staremu gradu. Na pot nas je odšlo 10 otrok in 5 odraslih. Pot nas je vodila sprva po pločniku ob cesti, nato smo se po gozdni poti povzpeli do Starega gradu. Otroci so pričeli z raziskovanjem okolice, pri tem pa jim je kmalu na pomoč prišel g. Planinc, ki nam je pokazal mladega modrasa in nam o njem povedal marsikaj zanimivega… Ker se je sonce počasi začelo skrivati smo odšli nazaj proti šoli, vmes še malo poklepetali, se dogovorili, da se naslednjič dobimo na kostanjevem pohodu ali pikniku in dobre volje prišli nazaj do šole…

Naj povem, da sva se naslednji dan (27.9.) z Gašperjem udeležila pohoda na Vajnež (2104m) nad Jesenicami, v organizaciji PD Krka NM, kjer sva se imela »fajn«, tako, da upam, da nas bo na naslednjem pohodu še več..

Hvala vsem mladim planincem, prav tako tudi njihovim staršem…

Lep planinski pozdrav Milan

Related Images:

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost