V četrtek, 9. novembra 2017, je naOŠ Dragotina Ketteja potekala slavnostna prireditev ob zaključku sanacije osnovnih šol v MO Novo mesto.

Dogodka so se udeležili predstavniki MO Novo mesto z g. županom Gregorjem Macedonijem, predstavnik Petrola kot investitorja in vodja enote za trženje in razvoj storitev v družbi Petrol g. Robert Ostrelič, generalni direktor Direktorata za predšolsko vzgojo in osnovno šolstvo na Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport g. Gregor Mohorčič, ravnatelji prenovljenih šol in številni ostali ugledni gostje.

Prisotne je pozdravila ravnateljica šole ga. Vida Marolt. Kulturni program so pripravili učenci in učitelji OŠ Dragotina Ketteja.

O dogodku si lahko ogledate tudi naslednje prispevke:

Vaš kanal: Obnove šol v novomeški občini

Radio Krka: MO Novo mesto končala projekt energetske sanacije

Dolenjski list: V razredih brez prepiha in poplav, v telovadnicah brez mraza

Mateja Rožman, ravnateljica

Related Images:

(Skupno 238 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost