Živa Falkner je bila med počitnicami tekmovalno zelo aktivna in v svoji kategoriji (dekleta do 14 let) dosegla odlične rezultate na mednarodni ravni:

  • TENNIS EUROPE (PARIZ, FRANCIJA),  1. rang – polfinale oz. 3.- 4. mesto
  • EVROPSKO POSAMIČNO PRVENSTVO (PLZEN, ČEŠKA) –  izmed 128 deklet iz 43 držav se je v igri posameznic uvrstila med prvih 8 igralk Evrope, v igri dvojic pa je dosegla 3. mesto.
  • SVETOVNO EKIPNO PRVENSTVO (PROSTEJOV, ČEŠKA) – izmed 16 ekip, ki so se morale predhodno na dveh ali več kvalifikacijskih tekmovanjih na različnih koncih sveta uvrstili na svetovno prvenstvo, se je ekipa treh slovenskih deklet, med katerimi je bila Živa prva predstavnica Slovenije, uvrstila na odlično 10. mesto – gre za izjemen dosežek, ki ga naše ekipe niso dosegle že vrsto let.

Čestitamo!

Related Images:

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost