V četrtek, 25. 5. 2017, so se učenci 1. in 2. razredov odpeljali z avtobusom v Kranjsko Goro. Kot pravi planinci so se s polnimi nahrbtniki najprej povzpeli na Vitranc, kjer so iskali Bedanca. Le ta se je zaradi velikega števila obiskovalcev odpravil v svoje gorsko kraljestvo. Po orientacijskem pohodu po gozdu, so se učenci odpravili v center Kranjske Gore na sladoled in v trgovino po spominke. Pot jih je nato vodila do jezera Jasna, kjer so odkrivali in raziskovali vodni svet.  V poznih popoldanskih urah so nato prispeli do Vile Šumica, kjer jih je ob čudovitem otroškem igrišču minila vsa utrujenost. Po večerji so zaradi številnih vtisov kar težko zaspali. Jutro so začeli s telovadbo, nato pa so se po zajtrku odpravili do Koče v Krnici. Med potjo so na drugi strani Pišnice videli Kekca in ga pozdravili s pesmijo. Le ta jih je slišal in jim pomahal. Pri Koči v Krnici so se učenci okrepčali s slastno potico in čisto izvirsko vodo. Utrujeni, vendar polni novih vtisov in doživetij, so se vrnili v poznih popoldanskih urah domov.

Zapisala

Mag. Mojca Miklič

Related Images:

(Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost