V tednu od 5. do 9. novembra je potekal plavalni tečaj za učence 1. razredov. Vsak dan po pouku so se učenci skupaj s svojimi učiteljicami odpeljali na OŠ Grm v Novo mesto. Tam pa sta ju čakala učitelj Vito in učiteljica Maja. Cilj tečaja je bil učence prilagoditi na vodo do stopnje drsenja, predvsem pa premagati strah pred vodo. Vsi učenci so strah premagali, skoraj vsi tudi drseli na vodi 5 sekund, veliko učencev pa je  preplavalo 8 metrov v poljubnem načinu plavanja in tako opravilo nalogo pri športnem tekmovanju Zlati sonček. Nekaj učencev je zelo dobrih plavalcev, saj so preplavali tudi že 25 metrov ali več. Za učenci in učitelji je naporen, a vendar zelo pozitiven in življenjsko poučen teden.

Razredničarki Karmen in Irena

Related Images:

(Skupno 614 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost