Tudi letos smo se odzvali vabilu Lions kluba Novo mesto k ustvarjanju plakatov miru z naslovom Praznujemo mir. O miru so razmišljali in likovno upodabljali učenci 7. in 8. razreda pri predmetu Likovno snovanje. V sredo, 5. aprila 2017, so se učenci in ravnateljica naše šole v novomeški Qlandii udeležili odprtja razstave nastalih izdelkov. Vodja natečaja Vladimir Bahč je mentorjem in avtorjem podelil priznanja in zahvale za sodelovanje in nas povabil k ustvarjanju tudi v naslednjem šolskem letu. Razstava, na kateri si lahko ogledate 67 likovnih del osnovnošolcev, bo na ogled ves april, videli pa boste lahko tudi mega plakat miru, ki so ga otroci izdelali na otvoritveni slovesnosti.

Več informacij.

Mentorica Andreja Novak Gabrič

 

Related Images:

(Skupno 142 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost