V ponedeljek, 8. junija 2015, so se učenci od 1. do 4. razreda odpeljali v Ljubljano. Najprej so si v Ljubljanskem lutkovnem gledališču ogledali lutkovno predstavo Sapramiška. Predstava je bila še posebno všeč učencem 1. in 2. razreda. Po ogledu smo se po razredih odpravili na poučni sprehod po Ljubljani. Ogledali smo si znamenite ljubljanske mostove, tržnico, stari del Ljubljane ob reki Ljubljanici, nekateri so odšli na Ljubljanski grad in uživali ob pogledu na mesto z malo višje točke, spet drugi smo se sprehodili do predsedniške palače, Cankarjevega doma, SNG Drame, parlamenta in se vrnili na naše zbirno mesto. Po kulturno bogatem dopoldnevu smo se prijetno utrujeni vrnili v šolo. Prepričani smo, da bomo radi obujali spomine na čudovit dan.

 

Zapisala:

Bernarda Vrtačič Turk

Related Images:

(Skupno 243 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost