V petek, 8. 5. 2015, so učenci 1. a razreda kolesarili in rolali na šolskem igrišču. Starši so doma skrbno pregledali kolesa in jih pripeljali v šolo. V razredu smo se najprej pogovorili o kolesarski opremi in o pravilih, ki jih morajo kolesarji upoštevati, nato pa so učenci pokazali kolesarske spretnosti. Najprej so prosto vozili po igrišču, nato v krogu in pravilno parkirali. Sledila je vožnja skupine po določeni površini z upoštevanjem pravil srečanja ter hitrega ustavljanja. Na koncu so pokazali še svoje znanje v hitri, pravilni in spretni vožnji med stožci.

Dve učenki pa sta pokazali svoje spretnosti na rolerjih.

Učenci so, zadovoljni in ponosni na svoje kolesarske spretnosti, zaključili pouk.

mag. Mojca Miklič