V torek, 21. 1. 2020, smo se učenci od 3., 4. in 5. razredov odpravili v Anton Podbevšek Teater, kjer smo si ogledali gledališko predstavo 20000 milj pod morjem.

Kulturni dan se je začel ob 8.20. Najprej smo prebrali kratko obnovo knjige, ki jo je napisal Jules Verne. Sledilo je ustvarjanje. Nekateri so slikali, s sošolcem pa sva izdelala podmornico iz kartona. Po malici smo se odpravili na avtobus, s katerim smo se odpeljali v Novo mesto, v Anton Podbevšek Teater. Tam smo si ogledali predstavo 20000 milj pod morjem. Predstava je bila odlična in vsi smo jo z zanimanjem spremljali. Po končani predstavi smo se z avtobusom odpeljali nazaj v šolo. Odšli smo v telovadnico, kjer smo učenci povedali svoje mnenje in se pogovorili o predstavi.

Po končanem kulturnem dnevu smo odšli na kosilo in domov.

Lovrenc Kos, 5. b

Related Images:

(Skupno 208 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost