Pri pravljičnem krožku smo spoznali glavno junakinjo Groznovilco iz knjige Groznovilca v Hudi hosti. Le-ta nas je presenetila s svojim obnašanjem in se nam prikupila s svojimi prigodami, zato smo se odločili, da izdelamo lutko. Vsak član krožka je prispeval idejo in material in kolikor bolj je dobivala lutko zaključno podobo, bolj smo bili s svojim delom zadovoljni. Tako izdelano lutko smo poslali na nekaj mesečno popotovanje v OŠ Kobilje. Skupaj z Groznovilco je odpotoval tudi dnevnik, v katerega bodo učenci zapisovali prigode, ki jih bodo doživeli z našo lutko. Katera lutka bo pa nas obiskala, vam sporočimo naknadno.

 

                                                                                                          Zapisala mag. Mojca Miklič

Related Images:

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost