Najprej smo se ob 17. uri zbrali v šoli ter odšli v knjižnico. V knjižnici smo se najprej posvetili izboru naslova za naš Erasmus projekt. Izbrali smo naslov »Live healthy, sport is wealthy!«. Potem smo napisali pisma našim prijateljem iz Italije. Ob 18.30 smo začeli pripravljati večerjo. Pripravili smo si zelo okusen tri hodni meni. Potem smo se odpravili na pohod, na katerem sta nam učenki pripravili skriti zaklad. Vrnili smo se v šolo in se v telovadnici igrali igro Morilec. Potem smo se pripravili za spanje, še malo poklepetali in v knjižnici tudi zaspali. Za zajtrk smo si pripravili tradicionalni slovenski zajtrk, vse pospravili in se poslovili. Full je bilo dobro!

Ines, Tadeja in Meta

Noč mi je bila zelo všeč, saj smo delali veliko stvari. Najbolj mi je bilo všeč, ko smo kuhali. Jedi so bile odlične. Bilo pa mi je tudi všeč, ko smo pisali pisma. Še bolj pa, ko smo šli spat, sam sem bila zelo utrujena od pohoda in skrivalnic po šoli.

Ula

Na nočitvi v šoli je bilo zelo zabavno. Večerja je bila odlična in zelo lepo je bilo vse organizirano. Najboljši se mi je zdel pohod in skriti zaklad na koncu, čeprav je bilo malo mrzlo. Z veseljem bi še kdaj ponovila tak večer.

Zala

Na Erasmus noči sem se selo zabavala, saj smo pisali Italijanom, si sami naredili večerjo, ki je bila zelo okusna, šli na nočni sprehod do grada Otočec, kjer smo reševali vsak svojo uganko, imeli športno delavnico, kjer smo se igrali igro Morilec. Zjutraj nas je za zajtrk čakal prijeten, topel čaj ter kruh, maslo in med. Na koncu smo vse pospravili tako kot je bilo in odšli domov. Na žalost nismo uspeli izvesti plesnih delavnic, vendar smo se kljub temu imeli zelo lepo.

Ula