Na OŠ Otočec vsako leto kot nadstandardno dejavnost organiziramo dvodnevni tabor za učence od 2. do 5. razreda, ki so si skozi šolsko leto s trudom prizadevali za svoj uspeh.

Letos bomo tabor izvedli na šoli 6. in 7. maja 2016, in sicer s pričetkom v petek, 6. maja, ob 16.30 in zaključkom v soboto, 7. maja, ob 10. uri.

Učitelji in mentorji OŠ Otočec bomo za otroke pripravili različne aktivnosti (športne, plesne, ustvarjalne, jezikovne, itd). Zvečer bomo imeli zabavni program in večerni kino. Prespali bomo v šolskih prostorih.

Cena tabora znaša 4 EUR na osebo. Znesek bo obračunan na redni majski položnici.

Prijavnico vrnite razredniku do torka, 12. 4. 2016.

Vse ostale informacije in podrobnejši program boste prejeli nekaj dni pred izvedbo tabora.

Za vsa dodatna pojasnila smo vam na voljo na ( 07/ 30 999 19 ali preko e-pošte: melita.bevc@guest.arnes.si.