V soboto, 25. 11. 2017, se je 18 naših najboljših učencev udeležilo državnega tekmovanje iz prostorske predstavljivosti Matemček. Tekmovanje je potekalo na OŠ Center v dveh delih, ob 10-ih za mlajše učence in ob 11-ih za starejše.

Letošnja visoka zahtevnost nalog na državni ravni tekmovanja je bila odziv na izjemno visoke dosežke tekmovalcev, ki so se uvrstili na državno raven. Čeprav so bile naloge že na šolski ravni zelo zahtevne, je precejšnje število tekmovalcev večino nalog na šolskem tekmovanju rešila brezhibno.
Naši učenci so dosegli odlične rezultate, saj so dosegli kar 8 srebrnih državnih priznanj in 4 zlata. Najboljši so bili Laura Kostrevc, Karmen Zaletelj, Jakob Ščuka in Lucija Radež.
Vsem prejemnikom priznanj iskreno čestitamo!
Ines Medved

Related Images:

(Skupno 315 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost