V četrtek, 12. 10. 2023, je potekala zbiralna akcija odpadnega papirja, pri kateri so sodelovali učenci naše šole in otroci iz vrtca. Skupaj je bilo zbranih 10 148 kg papirja.

Vsem učencem, vrtčevskim otrokom, staršem in delavcem šole ter vrtca, ki so pripomogli k dobremu rezultatu, se iskreno zahvaljujemo. Zahvaljujemo se tudi hišniku, učiteljem in učencem, ki so tekom celotne zbiralne akcije pomagali pri tehtanju in nalaganju papirja.

Pri točkovanju za naj eko razred se šteje povprečna masa zbranega papirja na učenca posameznega razreda.

Najboljši trije razredi so bili:

3. mesto je dosegel 6. a razred, zbral je 757,5 kg papirja, kar je 50,5 kg/učenca.

2. mesto je dosegel 9. a razred, zbral je 1042,75 kg papirja, kar je 80,2 kg/učenca.

1. mesto je dosegel 9. b razred, ki je zbral 1553,2 kg papirja oz. 97,1 kg/učenca.

Ostale rezultate si lahko ogledate tukaj.

Čestitke!

Zapisala: Vesna Resnik