Spoštovani,

v četrtek, 27. oktobra 2016, smo na šoli slovesno obeležili pomemben dogodek ob 150 letnici zgodovine šolstva na Otočcu. Poleg svečane prireditve z druženjem, smo pripravili jubilejni zbornik Med gradovi stoji učilna zidana, izvedli likovni natečaj, izdelali nov logotip, izbrali in uglasbili šolsko himno, zbrali spomine nekdanjih učencev in zaposlenih, pripravili razstavo zgodovinskega razvoja šole in predstavili izdelke učencev, ki so nastali na kulturnem dnevu v dopoldanskem času.

Za pripravo in izvedbo dogodka se zahvaljujem vsem učencem in sodelavcem. Veseli smo vseh izrečenih pohval udeležencev prireditve ter finančne podpore Mestne občine Novo mesto, Krke, d.d. in številnih donatorjev in sponzorjev.

Mateja Rožman, ravnateljica

 

 

 

 

Related Images:

(Skupno 281 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost