Spoštovani učenci in starši,

obveščamo vas, da bo v tednu od 9. do 13. novembra 2020, vzgojno-izobraževalno delo potekalo NA DALJAVO.

Urnik je prilagojen in ga lahko spremljate na šolski spletni strani pod zavihkom NA DALJAVO.

O B V E S T I L O  Z A  S T A R Š E, 6. 11. 2020

O B V E S T I L O  Z A  S T A R Š E, 9. 11. 2020

Učencem iz socialno šibkejših družin bo omogočen prevzem brezplačnega toplega obroka. Prijave so potrebne do 9.11.2020 do 9. ure v tajništvu OŠ Otočec (07 309 99 00 ali tajnistvo@os-otocec.si). Več informacij najdete TUKAJ.

V skladu z usmeritvami vlade in pristojnih institucij do preklica OŠ Otočec uvaja naslednji ukrep: za obisk OŠ Otočec se morate predhodno naročiti  po telefonu 07 309 99 00 ali elektronsko, s posredovanjem sporočila na e-naslov tajnistvo@os-otocec.si ali mateja.rozman@os-otocec.si.

Uradne ure so po predhodnem dogovoru vsak delovni dan od 8. do 12. ure.

Poslovni čas šole je od ponedeljka do petka od 7. do 15. ure.

Ministrica za izobraževanje je 5. novembra 2020 podpisala sklep, da se zaradi poslabšane epidemiološke in preprečevanja prenosa okužb, vzgojno-izobraževalni proces v vseh osnovnih, glasbenih in srednjih šolah v naslednjem tednu izvaja na daljavo.

Mateja Rožman, ravnateljica

(Skupno 260 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost