V ponedeljek, 3. septembra 2018, so učenci začeli prvi šolski dan v šolskem letu 2018/2019. Po sprejemu učencev od 2. do 9. razreda, so ob 9. uri prestopili šolski prag tudi prvošolci.

Gledališka skupina in otroški pevski zbor sta učencem pripravila krajši, a barvit sprejem, sledilo je druženje v razredih. Učenci so bili ustvarjalno razpoloženi, veliko so se pogovarjali ter poslušali pravljice. Kasneje so se jim pridružili še starši, učenci pa so prejeli priznanja in rutice. Šolski dan so zaključili s sladkim presenečenjem.

Vsem prvošolcem ob vstopu v šolo skupnost čestitamo ter jim želimo veliko novega znanja, uspehov, čudovitih poti in dobrih prijateljev.

Razredničarki Karmen Cimermančič in Irena Gorenc Pernek

Ob začetku novega šolskega leta želim vsem učencem, da bi bili uspešni in zadovoljni ter, da bi učenje sprejemali odgovorno. Staršem želim, da ste opora vašemu otroku in ga sproti spremljate na njegovi poti učenja.

Mateja Rožman, ravnateljica

Poslanica ministrice za izobraževanje

Related Images:

(Skupno 612 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost