Z veseljem sporočamo, da nas od otvoritve nove šolske knjižnice, ki bo v ponedeljek, 13. februarja 2023, loči le še nekaj dni. Uradna otvoritev, na katero je povabljen tudi župan MO Novo mesto Gregor Macedoni, se bo pričela ob 11. uri. Na dan otvoritve bomo izžrebali tudi nagrajenca (učenca/učenko), ki bo do tega petka, t. j. do 10. februarja 2023, odgovoril/a na nagradno vprašanje: Kako se imenuje zbirka Prešernovih pesmi? Odgovore pošljite na elektronski naslov hermina.videnic@os-otocec.si, kjer napišite svoje ime, razred, ki ga obiskujete in odgovor: Zbirka Prešernovih pesmi se imenuje ___________.

Učencu/ki, ki bo izžreban/a na ponedeljkovi svečani otvoritvi, ki se ju bosta udeležila tudi po dva predstavnika iz vsakega oddelka, bomo podelili knjižno nagrado v torek, 14. februarja. Ime nagrajenca bo objavljeno na spletni strani šole.

Na ogled prostorov nove šolske knjižnice pa ste lepo vabljeni tudi starši, in sicer bo knjižnica za vas odprta pred začetkom roditeljskih sestankov v torek, 14. februarja, od 15.30 do 17.00.

Lepo vabljeni na ogled.

Knjižničarka: Hermina Videnič