Župan Gregor Macedoni in direktor podjetja BGP gradnje Danijel Špingler sta v ponedeljek, 22. 8. 2022, na Osnovni šoli Otočec podpisala pogodbo v vrednosti dobrih 184.000 evrov z DDV za ureditev dela šolske poti od naselja Lešnica do Osnovne šole Otočec. Na tem odseku bo na novo zgrajenih 750 metrov cestne razsvetljave, 160 metrov manjkajočega pločnika na Lešnici, kjer bo urejena tudi avtobusna postaja, šolska pot pa bo varnejša še z dvema novima prehodoma za pešce. Dela se začnejo v prihodnjih dneh in bodo zaključena do konca tega leta.

Povezava do novice na spletni strani Mestne občine Novo mesto je dosegljiva TUKAJ.

Povezava do prispevka na spletni strani televizije Vaš kanal je dosegljiva TUKAJ.

Mateja Rožman, ravnateljica