Varstvo učencev, ki čakajo na šolski prevoz ali imano prosto uro, je v šolskem letu 2020/2021 urejeno v času od 12.45 do 15.05 ure. Ob začetku varstva vozačev so:

– učenci 6., 7.r v učilnici ZGODOVINE,

– učenci 8., 9.r v učilnici KEMIJE.

 

Mlajši učenci, ki tudi uporabljajo šolski prevoz, se v času do odhoda šolskega avtobusa ali kombija vključijo v podaljšano bivanje

Varstvo vozačev

 ponedeljektoreksredačetrtekpetek
6, 7. razred (učilnica zgodovine)12.45 - 13.45JezerčićKešeCimermančičUdovičKeše
6, 7. razred (igrišče, avtobusna postaja)13.45 - 14.45MatešičJovićŠvirtJezerčićColarič
8, 9. razred (učilnica kemje)12.45 - 13.45GabričPavlovič PlevančTurkNose AntončičNose Antončič
8, 9. razred (igrišče, avtobusna postaja)13.45 - 15.05VerbičNovak GabričZupančič U.JeničResnik

Urnik dopolnilnega in dodatnega pouka

razredpoukterminučiteljprostor
1.adodatni / dopolnilniPON: preduraKarmen Cimermančič1.A
1.bdodatni / dopolnilniPON: preduraIrena Gorenc Pernek1.B
2.rdodatniSRE: preduraAndreja StrgarGOS
dopolnilniSRE: preduraNeža Verbič2.B
3.rdodatniPON: preduraGabrijela Jakovljević3.A
dopolnilniPON: preduraBernarda Vrtačič Turk3.B
4.adodatni / dopolnilniTOR: preduraMelita Turk4.A
4.bdodatni / dopolnilniTOR: preduraErika ŠvirtKNJ
5.adodatni / dopolnilniPON: 7:30 - 7.55
TOR: 7:30 - 7.55
Mojca MikličPD1
5.bdodatni / dopolnilniPON: 7:30 - 7.55
SRE: 7:30 - 7.55
Ljudmila BlažičPD2
6.adodatni / dopolnilni MAT
dodatni / dopolnilni SLJ
dodatni / dopolnilni TJA
PON: predura
PON: predura
ČET: 6. ura
Vesna Resnik
Barbara Pavlovič Plevanč
Jana Jović
MAT
KEM
RAČ
6.bdodatni / dopolnilni MAT
dodatni / dopolnilni SLJ
dodatni / dopolnilni TJA
PON: predura
PET: predura
ČET: 6. ura
Vesna Resnik
Špela Udovič
Jana Jovič
MAT
SLJ
RAČ
7.adodatni / dopolnilni MAT
dodatni / dopolnilni SLJ
dodatni / dopolnilni TJA
PON: predura
PET: predura
ČET: 6. ura
Vesna Resnik
Špela Udovič
Jana Jović
MAT
SLJ
RAČ
7.bdodatni / dopolnilni MAT
dodatni / dopolnilni SLJ
dodatni / dopolnilni TJA
PON: predura
PON: predura
PET: predura
Vesna Resnik
Barbara Pavlovič Plevanč
Jana Jović
MAT
KEM
RAČ
8.adodatni / dopolnilni MAT
dodatni / dopolnilni TJA
dodatni / dopolnilni SLJ
ČET: predura
PET: predura
PET: 6. ura
Vesna Resnik
Špela Udovič
Jana Jović
MAT
SLJ
MAT
8.bdodatni / dopolnilni MAT
dodatni / dopolnilni SLJ
dodatni / dopolnilni TJA
ČET: predura
PON: predura
PET: 6. ura
Vesna Resnik
Barbara Pavlovič Plevanč
Jana Jović
MAT
KEM
MAT
9.adodatni / dopolnilni MAT
dodatni / dopolnilni SLJ
dodatni / dopolnilni TJA
ČET: predura
PON: predura
PET: 6. ura
Vesna Resnik
Barbara Pavlovič Plevanč
Jana Jović
MAT
KEM
MAT
9.bdodatni / dopolnilni MAT
dodatni / dopolnilni SLJ
dodatni / dopolnilni TJA
ČET: predura
PET: predura
PET: 6. ura
Vesna Resnik
Špela Udovič
Jana Jović
MAT
SLJ
MAT

Urnik interesnih dejavnosti

Ura/danPONTORSREČETPET
7.30 – 8.15Likovni krožek 2. – 3. r (Novak Gabrič)//Fotografsko-filmski krožek 6.-9.r (Lipovšek)/
Prva pomoč 7.-9.r (Nose Antončič)
POUK
5. uraGibanje in zdravje 4.r (Salmič)Gibanje in zdravje 3.r (Salmič)Gibanje in zdravje 4.r (Salmič)
6. URAIgriva atletika 2.-3.r (Nose Antončič)Kuharske delavnice 4.-6.r (Zupančič U.)Gibanje in zdravje 2.a (Salmič) Kuharske delavnice 2.a/3.r (Jakovljević)Gledališki krožek 2.-6.r (Švirt)
Likovni krožek 4.-6.r (Novak Gabrič)Otroški pevski zbor 1.a (Zupančič D.)Otroški pevski zbor 2.-4.r (Zupančič D.)Šolska glasbena skupina (Jenič)
Mali Vrtnarji 3.-5.r (Vrtačič Turk)Gibanje in zdravje 1.a (Salmič)Otroški pevski zbor 1.b (Dobravc)Odbojka 6.-9.r (Gabrič) Gibanje in zdravje 2.b (Salmič)
Prva pomoč 4.-6. r (Strgar)Otroški pevski zbor 2.-4.r (Zupančič D.)Raziskujem in tekmujem 2.r (Strgar) Ustvarjalni krožek 1.r (Gorenc Pernek)Raziskujem in tekmujem 3.-5.r (Vrtačič Turk)
Gibanje in zdravje 1.b (Salmič)Mladinski pevski zbor 5.-9.r (Černe)Raziskujem in tekmujem 1.r (Cimermančič)
Ustvarjalni krožek 2.r (Verbič) Šolski radio 5.-9.r (Dobravc) - 1x mesečno popoldne
7. URASprostimo se 1.-9.r (Bevc Novak)Kuharske delavnice 4.-6.r (Zupančič U.)Gibanje in zdravje 6.-9. r (Salmič)Kuharske delavnice 2.b./3.r (Jakovljević)Športna tekmovanja 6.-9.r-dečki (Salmič)
Tehniški krožek 4.-5.r (Salmič)Športna tekmovanja 6.-9.r-dekleta (Salmič)Mladinski pevski zbor 5.-9.r (Černe)
FLL 4.-9.r (Jenič)Atletska abeceda 4.-9.r (Nose Antončič)Gibanje in zdravje 5.r (Salmič)
Kuharske delavnice 4.-6.r (Zupančič U.)

Print this pageEmail this to someone
(Skupno 5.157 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost