Z učenci 2. a smo izvedli tehniški dan in izdelovali parnik na pogon z elastiko. Iz različnih materialov so sestavili parnik, pri čemer so se urili v žaganju, brušenju, vrtanju in lepljenju. Uživali so v vseh spretnostih, še posebno pri tistih, kjer so uporabljali naprave. Vsi so se izkazali in potrudili, da je nastal izdelek, na katerega so lahko ponosni.

Ob koncu dneva smo priredili še tekmovanje v bazenu, kjer so preizkusili delovanje pogona na elastiko. Izkazalo se je, da so bili skoraj vsi enako uspešni. Učencem čestitam za ustvarjalnost in spretnost. Hkrati se zahvaljujem še učitelju Marjanu in hišniku Franciju za pomoč pru izvedbi odličnega dne.

                                                                                                                                      Andreja Strgar

Related Images:

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost