V ponedeljek, 9. septembra 2019, je šola prejela donacijo Zveze za Dolenjsko. Donacijo so predali: Mira Retelj – podpredsednica ZZD, Jože Zupančič – svetnik KS Otočec, Marjanca Čegovnik – članica izvršnega odbora ZZD.

Šolske potrebščine bomo namenili socialno šibkejšim učencem, dejavnostim v jutranjem varstvu in podaljšanem bivanju ter sprostitvi v času odmorov.

V Zvezi za Dolenjsko – ZZD, so letos, že tradicionalno, pomagali otrokom iz socialno ogroženih družin s projektom »Za brezskrben korak v šolo«. Letošnjo donacijo so namenili učencem OŠ Otočec. Zadnji vikend pred novim šolskim letom so z dobrodelno akcijo zbirali šolske potrebščine v INTERSPARU QLANDIA Novo mesto. Šolske potrebščine in poučne igre so predali ravnateljici OŠ OTOČEC.

Posnetek na televiziji Vaš kanal.

Iskrena hvala vsem, ki ste s svojo pomočjo pomagali otrokom, da bo v novem šolskem letu njihov korak bolj vesel.

Mateja Rožman, ravnateljica

Related Images:

(Skupno 557 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost