V petek, 22. 12. 2023, smo na OŠ Otočec s proslavo obeležili dan samostojnosti in enotnosti. Proslavo sta povezovali učenki 7. b Mariapia Bizjak in Eva Lapanje, s svojimi točkami pa so proslavo popestrili klarinetistka Leja Strgar, pevci vseh treh zborov, četrtošolci glasbenega krožka, ki se učijo igrati na ukulele, učenke Lara Črešnar, Ula Likar Tratar, Julija Pernek in Iza Teropšič z recitacijami domoljubnih pesmi, učenci 5. a ob kitarski spremljavi šestošolke Galje Ogorevc, čisto na koncu pa se je predstavila tudi šolska glasbena skupina. Ob nagovoru ravnateljice šole Mateje Rožman pa smo se zaposleni in učenci zahvalili in poslovili od dveh sodelavcev Mojce Miklič in Vitoslava Gabriča, ki odhajata v zasluženi pokoj. Utrinke s proslave si lahko ogledate v galeriji slik.

Zahvaljujem se vsem nastopajočim in njihovim mentorjem ter vsem sodelavcem, ki ste pomagali pri pripravi še enega lepega dogodka.

Zapisala: Špela Udovič