V sredo, 25. 4. 2018,  je v jedilnici šole potekala svečana razglasitev vseh učencev, ki so v letošnjem šolskem letu opravili bralno značko. Teh je bilo letos kar 195, ki so o prebranih knjigah pripovedovali 12 mentorjem. 6 devetošolcev je prejelo spominsko priznanje za 9-letno zvestobo bralni znački in se bodo konec meseca maja udeležili posebne tradicionalne prireditve za zlate bralne značkarje Dolenjske, ki jo organizira DPM Mojca Novo mesto. Vsi učenci so si ogledali  predstavo Sneguljčica, ki so jo zaigrali učenci gledališkega krožka pod mentorstvom učiteljice Erike Švirt ter predstavo Ne ozri se stran šolske gledališke skupine pod mentorstvom učiteljice Barbare Pavlovič Plevanč. Obe predstavi sta poželi bučen aplavz.

 

 

Pripravila: Špela Udovič

Related Images:

(Skupno 404 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost