V četrtek, 11. oktobra 2018, se je učencem 1. razredov pridružil policist g. Tone Kos. Z njim so se pogovarjali o varnosti v prometu, spoznavali prometne znake, se naučili pravilno prečkati cesto, varno hoditi po pločniku, … Ogledali so si policijski avto. Na zelo prijeten in njihovi starosti primeren način jim je predstavil svoje delo. Opozoril jih je na nevarnosti, ki prežijo na otroke kot pešce. Ob zaključku obiska jim je podaril odsevnike, da bodo v prometu vidni, ter balončke in sladko presenečenje.

Učenci so ob zaključku dneva strnili vtise:

Veliko zanimivega smo izvedeli.

 Bilo je super.

 Policist je bil zelo prijazen, sploh ni bil hud.

 Najboljša je bila sirena.

Obljubimo, da bomo v prometu previdni.                                                      

Hvala g. policist za obisk, za vse povedano in za darila, ki ste nam jih prinesli!

Zapisali razredničarki Irena in Karmen

Related Images:

(Skupno 241 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost