Na šoli smo se odzvali na povabilo k sodelovanju pri projektu Evropa v šoli, na natečaj Ustvarimo še boljši jutri. Mentorice Erika Švirt, Bernarda V. Turk, Mojca Miklič, Irena G. Pernek, Andreja Strgar, Ljudmila Blažič, Melita Turk in Andreja Novak Gabrič smo imele skupno 141 sodelujočih učencev na literarnem in likovnem področju.

Med sodelujočimi sta bili na regijski ravni za državno komisijo na literarnem natečaju izbrana izdelka Tije Kastelic in Leje Rifelj iz 2. b, na likovnem natečaju pa izdelki Karmen Zaletelj (2. a), Angelike Kos (3. a), Mete Radež (5.a), Eve Žagar (6.a), Lane Šmuc in Nine Tratar (7.a).

Učenke so se na povabilo organizatorjev udeležile zaključne prireditve v petek, 13. 5. 2016, v Pionirskem domu v Ljubljani v spremstvu Andreje Novak Gabrič.

Učenkam želimo še veliko ustvarjalnega navdiha!

                                                                                                                                             Mentorica Andreja Strgar

Related Images:

(Skupno 530 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost