V torek, 11. 4. 2017, smo se učenci avtorji razstavljenih izdelkov, mentorica in ravnateljica, v Kulturnem centru Janez Trdina v Novem mestu, udeležili odprtja razstave likovnega natečaja za osnovnošolce na temo Kulturna dediščina – detajl. Natečaj je razpisal Javni sklad RS za kulturne dejavnosti Novo mesto. Naši učenci so z različnimi likovnimi tehnikami na papirju upodobili detajle dediščine svojega kraja, predvsem gradu Otočec. Strokovna komisija je med več kot sto izdelki izbrala in podelila tri velike nagrade. Prejemnica velike nagrade je bila tudi naša učenka Petra Rifelj iz 8. razreda. Vsi avtorji razstavljenih izdelkov pa so prejeli priznanje, slikarsko paleto in katalog razstave.

Razstava bo odprta do 30. 6. 2017. Vabljeni na ogled.

Prispevek – Lokalno.si.

Prispevek – Dolenjskanews.com.

Mentorica Andreja Novak Gabrič

Related Images:

(Skupno 170 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost