V torek in sredo, 28. in 29. januarja 2020, je v obeh petih razredih potekal naravoslovni dan z naslovom Toplota. Učenci so se razdelili v skupine in samostojno opravljali poskuse, ki so se tematsko navezovali na naslov naravoslovnega dne. Opravljali so poskuse toplo na hladnem, prevajanje toplote, temperatura in toplota ter segrevanje snovi. Pri delu so zelo uživali in se veliko naučili. Delo je v skupinah potekalo nemoteno. Ob koncu pouka je vsaka skupina povedala, kako je v skupini sodeloval posamezni član, kje so imeli težave in kaj jim bo najbolj ostalo v spominu. Nekaj preprostih poskusov v zvezi s toploto pa bodo naredili še doma. Fotografije potrjujejo, kako so bili pri delu zbrani in zavzeti.

Zbrala in uredila: Bernarda Vrtačič Turk

 

Related Images:

(Skupno 290 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost