V sredo, 18. 12. 2019, so imeli učenci 1. in 2. razredov športni dan.  V krasnem sončnem in toplem vremenu so se učenci podali na pohod po Gozdni učni poti ter se preizkusili v skakanju na mini skakalnici. V zadnjem delu dneva so se po skakalnici spustili tudi učenci 3. razredov. Ekipa Mini Planice je na igrišču pri šoli postavila pravo mini skakalnico. Po uvodnih navodilih in opremljanju s čeladami, smučmi in štartnimi številkami, se je avantura lahko začela. Učenci so premagali začetni strah in negotovost ter se spustili po skakalnici. Že po prvem skoku je strah minil in sledili so skoki polni užitka ter dobre volje. Ob zaključku skokov so bili prav vsi zmagovalci, saj so pokazali pogum in pripravljenost spopasti se z nečim novim. Vsi učenci so dobili priznanja za sodelovanje in zlato medaljo v obliki paštetke Argeta.

Dan je bil čudovit, učenci navdušeni, izvajalci pa prav tako.

Zapisala Irena Gorenc Pernek, razredničarka 2. b

Related Images:

(Skupno 185 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost