Od začetka septembra poteka na naši šoli interesna dejavnost Mali vrtnarji. Skupina Malih vrtnarjev 2.a in 2.b razreda ustvarja, načrtuje in spoznava delo pravih vrtnarjev. Spoznali smo zelišča, pripravili načrt vrtnarjenja, uredili pravi mali vrt kar v učilnici za kemijo, spoznali dele rastlin, ter osnove nege rastlin. Sledi nam še sajenje izven učilnice, kar je seveda vremensko oziroma sezonsko pogojeno. Hvala vsem staršem za darove rastlin, ki so jih učenci prinesli, tako smo lahko uresničili svoje želje po lastnem vrtičku v učilnici. Nadaljevali bomo z urejanjem okolice šole, skupaj načrtovali delo spomladi, ko se narava prebudi. V zimskem času pa gradili znanje o rastlinah, naravi, živalih na vrtu in izdelovali hišice za ptičke in žuželke, jih hranili in opazovali. 
Učiteljica: Urša Zupančič

Related Images:

(Skupno 127 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost