Televizijska oddaja Male sive celice je kviz za mlajše, v katerem nastopajo učenci osnovnih šol. V novi sezoni bo oddaja na sporedu enkrat na  teden. V oddajah bodo nastopili učenci,  ki si bodo zagotovili mesto v oddaji na osmih regijskih predtekmovanjih, praviloma na šolah, ki so v preteklem letu bile regijske zmagovalke, na tekmovanje v studio pa se bodo uvrstile štiri najboljše ekipe iz vsakega predtekmovanja. Ekipo sestavljajo trije sedmošolci.

Tako je v torek, 30. septembra 2014,  na OŠ Jurija Dalmatina v Krškem potekalo tekmovanje za uvrstitev na snemanje oddaje Male sive celice. 48 ekip se je pomerilo v pisnem delu. Našo šolo je zastopala ekipa treh sedmošolcev: Jaka Kunej, Matija Radež in Ana Žagar. Med čakanjem na rezultate pisnega dela smo prisluhnili gledališki predstavi Pika Nogavička. Vsi nestrpni smo čakali na razglasitev, kdo se bo uvrstil v nadaljnje tekmovanje, toda naši tekmovalci se žal na ustni del tekmovanja niso uvrstili. Če pa bi zmagali … Lepe nagrade, kajne?

Pa več sreče naslednje šolsko leto, ko bodo šli srečo lovit letošnji šestošolci!

Mentorica: Hermina Videnič

Related Images:

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost