V četrtek, 5. 3. 2015, smo na Otočcu v sodelovanju s Krajevno skupnostjo Otočec izvedli koncert otroškega in mladinskega pevskega zbora OŠ Otočec in tako obeležili prihajajoča praznika dan žena in materinski dan. Skupaj z odličnimi solistkami in novonastalim šolskim bendom so nam pričarali prečudovit glasbeni večer, s katerim so nam s pesmijo na ustih in v srcu na široko odprli vrata v pomlad. Čestitamo mentoricama Ditki Zupančič in Tadeji Molan ter se zahvaljujemo korepetitorju Jerneju Šuštaršiču, mentorju mladih glasbenikov šolskega benda Petru Jeniču ter vsem učiteljem in učencem, ki so pomagali pri izvedbi koncerta in izdelavi rožic iz krep papirja, ki so jih prejele vse udeleženke koncerta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Images:

(Skupno 207 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost