V petek, 8. 5. 2015, so učenci 1. a razreda kolesarili in rolali na šolskem igrišču. Starši so doma skrbno pregledali kolesa in jih pripeljali v šolo. V razredu smo se najprej pogovorili o kolesarski opremi in o pravilih, ki jih morajo kolesarji upoštevati, nato pa so učenci pokazali kolesarske spretnosti. Najprej so prosto vozili po igrišču, nato v krogu in pravilno parkirali. Sledila je vožnja skupine po določeni površini z upoštevanjem pravil srečanja ter hitrega ustavljanja. Na koncu so pokazali še svoje znanje v hitri, pravilni in spretni vožnji med stožci.

Dve učenki pa sta pokazali svoje spretnosti na rolerjih.

Učenci so, zadovoljni in ponosni na svoje kolesarske spretnosti, zaključili pouk.

 

                                                                                                                  mag. Mojca Miklič

Related Images:

(Skupno 192 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost