Podrobnosti dogodka

• Datum:
  • Kategorije:

Šolsko leto 2020/2021 bomo začeli v torek, 1. septembra 2020.

Program bomo začeli izvajati po MODELU B, ko se vsi učenci izobražujejo v šoli v skladu s priporočili NIJZ. Pomembno je, da šolo prihajajo le ZDRAVI OTROCI.

Upoštevajte naslednje:

• Otrok v zadnjih 14 dneh ni bil v stiku z osebo, pri kateri je bila potrjena okužba s SARS-CoV-2.
        • Otroku ni bila odrejena karantena.
        • V zadnjih 14 dneh zdravnik oz. epidemiološka služba ni priporočila samoizolacije.
        • Če se bodo pri otroku pojavili zgoraj navedeni znaki/simptomi ali bo potrjena okužba
          s SARS-CoV-2 pri osebi, ki z otrokom biva v istem gospodinjstvu, bo otrok ostal doma.

Učenci od 2. do 9. razreda se zberejo ob 8.20 uri v matični učnilnici. Za učence je ob upoštevanju priporočil NIJZ dovoljena uporaba garderobe.

Učenci 5a in 5.b se zberejo pred Petrovim domom ob 8. uri. Pouk  bodo ob 11.55 nadaljevali  v prostorih OŠ Otočec.

Prevozi bodo potekali po voznem redu, ki bo veljal od 1. 9. 2020 dalje (Vozni red za šolsko leto 2020/2021). Bodite pozorni na SPREMENJEN VRSTNI RED POSTAJALIŠČ.

• Prvi šolski dan bodo imeli učenci v šoli malico, kosilo in popoldansko malico.
  • Za vse učence je v 1. tednu pripočena uporaba mas v skupnih prostorih.
  • Pouka ne bomo izvajali v času pred 8.15.
  • Organizirano bo jutranje varstvo od 6. ure dalje (za učence 2, 3. in 4.r) ter podaljšano bivanje do 16. ure (za učence od 2. do 5. razreda).
  • Učenci naj imajo s seboj šolsko torbo in copate.
  • Dan bo potekal po urniku, ki bo 31. 8. 2020 objavljen na spletni strani šole (Urniki in nadomeščanja).
  • Staršem je dovovljen vstop v šolsko stavbo v skladu s priporočili NIJZ (razkuževanje rok, uporaba maske).

Sprejem prvošolcev se bo začel ob 9. uri.

Veselimo se srečanja z vami!

Mateja Rožman, ravnateljica