24. 11. 2014 je potekala na OŠ Otočec v času PB delavnica IZDELAVA ADVENTNIH VENČKOV, na katero so bili vabljeni učenci 1., 2. in 3. skupine PB ter njihovi starši, stari starši, bratci, sestrice, … Delavnice se je od 12.00 do 16.00 udeležilo 36 učencev pa tudi nekaj bratcev, sestric, staršev in starih staršev. Gostja delavnice je bila tudi tokrat gospa Zinka Žnideršič, ki nam je pomagala s svojim znanjem, spretnostjo in izkušnjami.

Delovno vzdušje, medsebojna pomoč in osvetlitev pomena adventa so nas združevali v prijetnem druženju. Prisotnim je bil tak način dela v PB dobrodošel, vsak je izdelal svoj venček, z nekaj venčki pa so učenci razveselili tudi druge delavce šole in se s tem zahvalili za njihovo delo in trud. Učenki 7. razreda Nina Tratar in Lana Šmuc pa sta vse to shranili s fotografskim objektivom. Naj slike povedo še več.

Blagoslovljen božič

Related Images:

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost