Tudi v tem šolskem letu je naša šola sodelovala v tekmovanju za zdrave in čiste zobe. Večkrat so nas obiskale medicinske sestre iz preventivne zobozdravstvene ordinacije. Učencem so pregledale zobe, jih spodbujale k pravilnemu in rednemu umivanju ter jim podelile točko, če so bili zobje čisti. 1. b razred je zbral kar 103 od možnih 104 točk in bil tako najboljši na šoli. Za nagrado smo se v petek, 22.5.2015, udeležili prireditve v Novem mestu, kjer smo prejeli priznanja in nagrade. Zabaval nas je zajček Repko in znana pevka Maja Kokol, s katero so učenci zapeli in zaplesali.

Bilo je zabavno in imeli smo se super! Najbolj od vsega pa nas veseli, da imamo zdrave in lepe zobe. Učenci obljubljajo, da se bodo tudi v prihodnjem šolskem letu potrudili in potegovali za zmago. Zobje pa jim bodo za to hvaležni!

Zapisala razredničarka 1. b, Irena Gorenc Pernek