V ponedeljek, 9. februarja 2015, so učenci 7. a razreda skupaj z razredničarko Natašo Lučovnik pripravili eksperimentalno uro učencem 2. b razreda. Tema poskusov je bila voda. Učenci 2. b razreda so se razdelili v skupine, učenci 7. a razreda pa so bili za eno šolsko uro njihovi učitelji. Uro je na poučen in zabaven način povezoval Matija Radež. Delo je potekalo po postajah (kaj plava in kaj potone, agregatna stanja vode, zakaj čolniček plava ipd.). Na vsaki postaji so učenci izvedeli nekaj novega ali ponovili in utrdili svoje znanje. Ko so delo po postajah opravili, so na sončne žarke zapisali, kaj jim je bilo pri uri najbolj všeč. Na koncu so se učenci 2. b razreda svojim gostiteljem zahvalili in jim obljubili, da jih spomladi povabijo na svoj razredni nastop.

Bernarda Vrtačič Turk, razredničarka 2. b razreda

Related Images:

(Skupno 160 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost