V četrtek, 14. 3. 2019, sta se v jedilnici OŠ Otočec predstavila mladinski in otroški pevski zbor. S koncertom S pesmijo in plesom v pomlad sta nas skozi raznolike pevske točke popeljala v prelepi pomladni čas. Otroški pevski zbor pod vodstvom zborovodkinje Ditke Zupančič se je predstavil z avtorskimi in ljudskimi pesmimi . Še posebej so se izkazali mladi in mali solisti iz nižjih razredov. Mladinski pevski zbor se je predstavil pod vodstvom zborovodkinje Mance Černe. Veliko dela je potrebnega, da se uskladi toliko mladih in različnih glasov in da se naučijo vsa besedila. Pesmi sta s spremljavo na harmoniki popestrila Lev Drnovšek in Anej Povše.

Prireditev je povezovala učenka Karmen Zaletelj.

Na koncu se je vsem nastopajočim pevcem in mentorjem zahvalila ravnateljica Mateja Rožman.

Mali in malo večji pevci so vse prisotne navdušili in komaj čakamo, da jim naslednje leto spet prisluhnemo.

Hermina Videnič

Related Images:

(Skupno 318 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost