Obveščam vas, da bo v tednu od 3. 1. do 5. 1. 2018 potekala zbiralna akcija starih koledarjev. Dosežene točke se štejejo za točkovanje Naj eko razred, koledarji pa morajo ustrezati naslednjim kriterijem:

  • večlistni koledar z možnostjo pisanja in risanja na zadnji strani,
  • velikost vsaj A4,
  • koledarji so samo iz leta 2017.

Namen zbiralne akcije: koledarje bomo uporabili za izdelavo plakatov ter risanje in pisanje. Koledarje zbirajte v matični učilnici. Štetje bo potekalo v petek, 5. 1. 2018, po 13.45. Prinesete lahko tudi starejše koledarje, vendar se ne bodo šteli pri točkovanju za Naj eko razred.

V sklopu Zdrave šole poteka tudi Eko bralna značka. Otroke spodbujajte, da berejo tudi knjige z eko tematiko.

Maja Nose Antončič

Related Images:

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost