V petek, 16. septembra 2016, so se srečali najmlajši in najstarejši učenci naše šole. Družili so se dve šolski uri. Razdelili so se v pare, se predstavili drug drugemu ter povedali kaj zanimivega o sebi. Sodelovali so v športnih igrah. Starejši učenci so mlajšim predstavili šolo, šolske prostore in delavce šole. Zadnji del srečanja je potekal v knjižnici, kjer so starejši brali mlajšim. Čisto na koncu pa so prvošolci dobili v dar knjigo.

Druženje je bilo zelo lepo in prisrčno. Zelo lepo je bilo opazovati že skoraj odrasle otroke, kako skrbijo za najmlajše, jih vodijo za roko, se z njimi pogovarjajo in igrajo. Med njimi so se začele tkati vezi prijateljstva. Vsi se že veselimo naslednjega srečanja!

Zapisali razredničarki 1. a in 9. a

Irena Gorenc Pernek in Nataša Lučovnik

Related Images:

(Skupno 482 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost